ГО "ЕПО "АльТаїр"

Громадська організація "Еколого-просвітницьке об`єднання "АльТаїр""

Вітаємо! Наша громадська організація «Еколого-просвітницьке об`єднання «АльТаір»» є неприбутковою організацією, яка перш за все ставить за мету створити простір, в якому Особистість має більш широкі, не обмежені авторитетами чи догмами, горизонти розвитку.

Цей простір ми умовно назвали «Творча студія гармонійного розвитку Особистості «АльТаїр». Назва символічна і має закладені в собі кілька принципів.

Перш за все, Особистістю треба стати, доклавши до цього власні зусилля та творчість.

По друге, розвиток бажано досягати гармонійним шляхом, врівноважуючи протилежні якості і докладаючи зусилля в різноманітних напрямках.

І по третє, завжди треба мати «погляд зверху» і чим вище позиція, тим краще аналізуються досягнення. Символом такого «погляду зверху» є назва «АльТаїр», як назва найяскравішої зірки в сузір’ї Орла.

Форму студії ви можете обрати самостійно, виходячи з ваших можливостей. Це може бути як і фізична, реальна студія, так і віртуальна, певний простір, де ви маєте інструменти і вам ніхто не заважає.

Інструменти ви теж маєте обрати «під себе», ми тільки пропонуємо варіанти, одним з яких є наш сайт (http://innerlife.info/ua/o-nas), який пропонує широкий вибір різноманітних матеріалів з різноманітних галузей знань, які можна використати як інструменти для неформальної та інформальної освіти.

Отже, запрошуємо бажаючих в наш простір саморозвитку Особистості.

Окремі деталі та особливості гармонійного формування Особистості ми будемо обговорювати на сторінках нашого сайту, тож, долучайтесь.

З статутом нашої громадської організації, політикою конфіденціальності сайту та офертою, на випадок вашого бажання підтримати наш сайт, можете ознайомитися за посиланнями внизу публікації або на сторінках: http://innerlife.info/ua/o-nas та http://innerlife.info/o-nas.

Бажаємо успіху.

Другие материалы в этой категории: « Поиск Статут ГО "ЕПО "АльТаїр"" »