Новости культуры

Освітян та всіх зацікавлених питаннями зміни освіти в Україні запрошують взяти участь 6 квітня 2023 року з 11.00 до 14.00 у Актуальних Діалогах за темою: «Актуальні питання освіти майбутнього», які будуть проходити в конференц-залі Товариства "Знання" України офлайн з можливістю приєднання онлайн. Основна мета цього діалогу: сформувати нові ідеї та нові підходи до системи освіти, які пробудять у учнів інтерес і зацікавленість у навчанні, і як результат – суттєво збільшення ефективності учбового процесу. Далі додаємо повну програму заходу.    
Про ірраціональне і рівні інтегрованості людей у духовний внутрішній світ від Олексія Арестовича (рос. Олексій Арестович у програмі «Я бачив Бога» на каналі @NEWCHRISTIAN з пастором Андрієм Тищенком обговорили теми, пов'язані з релігією, вірою, Біблією та духовністю, а також те, як зберігати свою віру і не губитися в негативному потоці інформації.  
После перерыва, в Киеве возобновила работу студия традиционного Винг-Чунь SK7 в новом формате. В настоящее время в студии проводятся занятия по нескольким направлениям оздоровительных и боевых систем и готовится онлайн-программа.
Означает ли смерть - конец? Что происходит, когда человек умирает? Он перестает существовать, или переходит в иную форму? Что нас делает уникальными мыслящими существами?
Просьба к пользователям, по возможности, принять участие в финансировании расходов на хостинг и домен нашег сайта. 
Шановні друзі, з жовтня 2022 року до кінця березня 2023 року, кожну другу та четверту суботу місяця, Теософське товариство в Україні пропонує свій традиційний онлайн проект - цикл зустрічей «ТЕОСОФІЯ ДЛЯ ДОПИТЛИВИХ» для знайомства з основними положеннями божественної мудрості, які включають уявлення про еволюцію людини і всесвіту, про закони буття і сенс існування. Сьогодні кожній людині потрібна певна компетентність в питаннях еволюції, адже нова картина світу вимагає нового мислення. Зустрічі складаються з лекційної частини та обговорення, проходитимуть на платформі Зум з синхронної трансляцією на цю сторінку Теософського товариства в Україні на Фейсбуці. Всього заплановано 12 зустрічей, які проведуть досвідчені лектори ТТвУ. Всі лекції супроводжуються слайд-презентаціями, читаються українською або російською мовою. Початок о 19.00.
Запис прямої трансляції діалогу Його Святості Далай-лами з членами інституту «Розум і життя». Тема діалогу: "Взаємозалежність, етика, соціальні мережі". День 2. 13 жовтня 2022 р.
Запис прямої трансляції діалогу Його Святості Далай-лами з членами інституту «Розум і життя». Тема діалогу: "Взаємозалежність, етика, соціальні мережі". День 1. 12 жовтня 2022 р.
31 мая наступает священный для буддистов лунный месяц Сага Дава (31.05-29.06). Это время, полное вдохновения для буддийской практики и совершения благих дел, приносит огромную пользу всем, кто знает об этом.
На Харківщині внаслідок обстрілу російської армії зруйновано музей українського філософа Григорія Сковороди. 
Шановні друзі! Оргкомітет Міжнародного Форуму "Шляхи духовного розвитку людини і суспільства" запрошують Вас прийняти участь в цій акції, яка проводиться групою громадських організацій і відбудеться онлайн 28-29 травня 2022 р. Уважаемые друзья! Оргкомитет Международного Форума "Пути духовного развития человека и общества" приглашают Вас принять участие в этой акции, которая проводится группой общественных организаций и состоится онлайн 28-29 мая 2022 г. 
ДРУЗЬЯ, ЭТО МОЖНО СКОПИРОВАТЬ, РАЗМЕСТИТЬ НА СВОЕЙ СТРАНИЦЕ И ПОДПИСАТЬ. ОБРАЩЕНИЕ РОССИЯН. "Соотечественники! Начавшаяся война России против Украины – это ПОЗОР. Это НАШ позор, но, к сожалению, нести ответственность за него придется еще и нашим детям, поколением совсем юных и не родившихся еще россиян. Мы не хотим, чтобы наши дети жили в стране-агрессоре, чтобы они стыдились того, что их армия напала на соседнее независимое государство. Мы призываем всех граждан России сказать НЕТ этой войне.