Новости культуры

За допомогою космічного телескопа eROSITA астрономи виявили наявність величезної структури у формі пісочного годинника в центрі Чумацького Шляху. По суті це дві структури, схожі на бульбашки, які підносяться над центром нашої галактики зверху і знизу, якщо дивитися на Чумацький Шлях з ребра. Вчені змогли довести, що ці бульбашки справді знаходяться там, де і передбачалося, хоча існувала й інша версія. При цьому вчені змогли визначити їхній розмір, а також з’ясувати, що дві бульбашки eROSITA є єдиним цілим, повідомляє focus.ua.
Нову комету С/2023 Н2 Lemmon, що була виявлена цього року, можна буде побачити неозброєним оком на небі найближчими днями. Величезна зелена комета буде такою яскравою, що її можна буде навіть сфотографувати.
- Ідеї та цінності формують реальність (культурну, інтелектуальну, політичну та естетичну). – Ці ідеї реалізують конкретні групи людей у конкретних історичних обставинах.  - Як виникають ці ідеї та ці групи впливу? Як правильно зрозуміти зміст цих ідей? – Представники Кембриджської школи інтелектуальної історії пропонують оригінальні відповіді на ці запитання.  Йдеться про таких авторів, як Пітер Ласлетт, Квентін Скіннер, Джон Данн, Джон Покок, Річард Уотмор та ін.   - Идеи и ценности формируют реальность (культурную, интеллектуальную, политическую и эстетическую).  - Эти идеи реализуют конкретные группы людей в конкретных исторических обстоятельствах.  - Как возникают эти идеи и эти группы влияния? Как адекватно понять содержание этих идей? - Представители Кембриджской школы интеллектуальной истории предлагают оригинальные ответы на эти вопросы.  Речь идет о таких авторах, как Питер Ласлетт, Квентин Скиннер, Джон Данн, Джон Покок, Ричард Уотмор и др.   
Румынский город Тимишоара стал в этом 2023 году одной из культурных столиц Европы. Ассоциация Рământeni готовилась к этому событию и 15 июня состоялось открытие выставки Современного украинского искусства. В первые два дня ее посетили около 150 человек. Это были туристы из Германии, Греции, Словении, Англии, конечно, жители города и украинские беженцы. (В Тимишоаре украинская диаспора насчитывает около 600 человек. Работает украинская школа и детский сад.)
На зустрічі у Тель-Авіві Олексій Арестович разом із послом Ізраїлю в Україні Міхаелем Бродським відповідали на запитання. Поговорили про початок війни, чому не спрацювали плани Кремля щодо захоплення України, про сьогодення та майбутнє України, а також історію ідей. Одне з найбільш актуальних питань наших днів - це «коли закінчиться війна і які сценарії її закінчення?» За військовими розрахунками за збереженням такої ж інтенсивності конфлікту путінська армія втратить можливість вести ефективні операції до лютого наступного року. Робочі сценарії - винесення чи виведення армії супротивника за межі 1991-го року.   На встрече в Тель-Авиве Алексей Арестович вместе с послом Израиля в Украине Михаэлем Бродским отвечали на вопросы. Поговорили о начале войны, почему не сработали планы Кремля по захвату Украины, о настоящем и будущем Украины, а так же об истории идей. Один из наиболее животрепещущих вопросов наших дней - это «когда закончится война и какие сценарии её окончания?» По военным расчетам при сохранении такой же интенсивности конфликта путинская армия утратит возможность вести эффективные операции к февралю следующего года. Рабочие сценарии - вынос или выведение армии противника за границы 1991-го года.
Шановні друзі, колеги, однодумці, вас запрошує ХХІІІ Міжнародний Форум "ШЛЯХИ ДУХОВНОГО РОЗВИТКУ ЛЮДИНИ І СУСПІЛЬСТВА", який відбудеться 27-28 травня 2023 року в Києві.
Дати ПЕРЕМОГИ. Нові лідери. Коли кінець диктаторських режимів? Про це говорить Алакх Ніранжан. Астролог Джьотіш (допоміг тисячам шукачів). Учень Джьотіш Ачарія Шрі Раджендра Бушан Госвамі Махарадж (Рудра Сампрадайя). Філософ, Фізик, Антрополог. В минулому майстер бойових мистецтв, суддя, член збірної країни (карате, кунг-фу). Інженер та лектор, організатор успішних великих бізнес-проектів. Засновник Ведичної Академії Шрінатджі.
Освітян та всіх зацікавлених питаннями зміни освіти в Україні запрошують взяти участь 6 квітня 2023 року з 11.00 до 14.00 у Актуальних Діалогах за темою: «Актуальні питання освіти майбутнього», які будуть проходити в конференц-залі Товариства "Знання" України офлайн з можливістю приєднання онлайн. Основна мета цього діалогу: сформувати нові ідеї та нові підходи до системи освіти, які пробудять у учнів інтерес і зацікавленість у навчанні, і як результат – суттєво збільшення ефективності учбового процесу. Далі додаємо повну програму заходу.    
Про ірраціональне і рівні інтегрованості людей у духовний внутрішній світ від Олексія Арестовича (рос. Олексій Арестович у програмі «Я бачив Бога» на каналі @NEWCHRISTIAN з пастором Андрієм Тищенком обговорили теми, пов'язані з релігією, вірою, Біблією та духовністю, а також те, як зберігати свою віру і не губитися в негативному потоці інформації.  
После перерыва, в Киеве возобновила работу студия традиционного Винг-Чунь SK7 в новом формате. В настоящее время в студии проводятся занятия по нескольким направлениям оздоровительных и боевых систем и готовится онлайн-программа.
Означает ли смерть - конец? Что происходит, когда человек умирает? Он перестает существовать, или переходит в иную форму? Что нас делает уникальными мыслящими существами?
Просьба к пользователям, по возможности, принять участие в финансировании расходов на хостинг и домен нашег сайта.